ترازو دیجیتال perfect


1 سال گارانتی

فروشنده:‌ گامینو تجارت

330,000 تومان
313,000 تومان
0 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند

نقد و بررسی تخصصی ترازو دیجیتال perfect

وزن به سلامتی ارتباط دارد. بسیاری از مردم اضافه وزن دارند. اضافه وزن با تغییر در شرایط یعنی فعالیت‌های فیزیکی کم یا استفاده بیش از حد از غذاهای پرکالری ایجاد می شود. با این حال كم بودن وزن هم یک عامل خطر است. بنابراین کنترل وزن به طور منظم اهمیت دارد.

طرز استفاده صحیح از ترازو:

-ابتدا باید ترازو را روی سطح سخت و محکم قرار داد.
-در مرحله ی بعد باید با یک پا روی ترازو فشار وارد کرده تا روی نمایشگر آن عددی مشاهده شود. و بعد از آن پا را از روی ترازو بردارید.
-سپس منتظر بمانید تا نمایشگر خاموش شود.
-اکنون ترازو کالیبره شده و با ایستادن بر روی آن میتوانید وزن خود را اندازه گیری کنید.

ترازو دیجیتال PERFECT معرفی شده در این بخش با ابعاد 2.5*30*30 سانتی‌متر مساحت کافی را پوشش می‌دهد و ایستادن و حفظ تعادل روی آن نسبتاً راحت است. بیشترین وزن قابل‌تحمل برای این ترازو 180 کیلوگرم است و وزن را به واحد‌ کیلوگرم محاسبه می‌کند. همچنین دقت اندازه‌گیری ترازوی دیجیتال پرفکت 100 گرم است؛ به این معنی که تغییرات وزن بیش از 100 گرم را نمایش می‌دهد. برای گرفتن وزن فقط کافی است روی ترازو بایستید تا روشن شود و چند ثانیه پس از اینکه از روی آن پایین بیایید، خاموش می‌شود. در ساخت این مدل از مواد اولیه‌ی شیشه و پلاستیک استفاده شده است و از یک باتری سکه‌ای تغذیه می‌کند. شیشه‌ی استفاده‌شده در ساخت ترازو از نوع گرمادیده، بسیار مقاوم و به ضخامت 6 میلی‌متر است. همچنین از نمایشگری LCD با ابعاد 35*75 میلی متر بهره می‌برد که باعث می‌شود خواندن اطلاعات روی آن برای تمام افراد ممکن باشد. برای ایمنی بیشتر بهتر است با پای خیس روی ترازو نروید؛ چون سطح شیشه هنگام خیس‌شدن لغزنده می‌شود و امکان لیزخوردن پا وجود دارد. ترازو دیجیتال PERFECT مجهز به 4 سنسور کشش سنج برای اندازه گیری دقیق ، روشن خاموش اتوماتیک ، که وسیله‌ای مناسب برای استفاده‌ی تمامی افراد می باشد. این ترازو دیجیتال ساخت کشور چین بوده که دارای 1 سال گارانتی می باشد و در آخر می‌توان گفت تمام ویژگی‌های ذکر شده در کنار طراحی زیبای این محصول، آن را به انتخابی مناسب برای شما تبدیل خواهد کرد.

ویژگی‌ها:

- وزن قابل تحمل: 180 کیلوگرم

- دقت: 100 گرم

- ابعاد ترازو 2.5*30*30 : سانتی متر

- صفحه نمایشLCD

- ابعاد صفحهLCD :  35*75 میلی متر

- مجهز به 4 سنسور کشش سنج برای اندازه گیری دقیق

- روشن خاموش اتوماتیک

- دارای استاندارد های CE – RoHS – ISO 9001-2000

- 1 سال گارانتی

ترازو مورد نظر را همین الان می‌توانید به سبد خرید خود در دیجی نبض اضافه کنید و آن را در اسرع وقت دریافت نمایید.

 

 

 

 

 

 

نمایش بیشتر بستن