فشارسنج بازویی امرن مدل M3


بدون گارانتی

فروشنده:‌ گامینو تجارت

1,700,000 تومان
0 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند

نقد و بررسی تخصصی فشارسنج بازویی امرن مدل M3

فشار خون بالا که به آن فشار خون شریانی هم گفته می‌شود امروزه یکی از مهم‌ترین خطرات سلامتی است در بسیاری از موارد بیماری فشار خون به صورت تصادفی کشف می‌شود زیرا این بیماری پیش از شروع، علائم هشدار دهنده زیادی ندارد. افراد مبتلا به فشار خون ممکن است سال‌ها بدون هیچ ناراحتی به زندگی ادامه دهند بنابراین برای پیشگیری از صدمات غیرقابل جبران کنترل مرتب فشار خون اهمیت دارد. در زمینه دستگاه های فشارسنج چه دستگاه‌های فشارسنج مچی و بازويی با کاربرد آسان و یا عمل مدرن بلوتوث گزینه های متنوعی برای مراقبت از سلامت در اختیار شما قرار دارد.دستگاه های فشارسنج بازویی بیشتر مناسب افراد مسن‌تر، سیگاری یا مبتلا به دیابت است. شريان­هاي مچ افراد مسن یا کسانی که دچار بعضی از بیماری‌ها هستند اغلب تنگ می‌شود که سبب می‌شود اندازه گیری فشار خون از آنها دقت کافی نداشته باشد دستگاه فشارسنج بازویی فشار خون شما را درست در سطح قلب اندازه می‌گیرند بنابراین دقت اندازه گیری آن بالا است.

فشار سنج بازویی امرن مدل M3 مناسب برای مصارف خانگی ساخته شده، تامین انرژی آن از راه باتری بوده و دارای 60 حافظه برای یک کاربر است.از ویژگی های آن می توان به هشدار خطای محاسباتی و قابلیت تشخیص آریتمی ا شاره کرد. اقلام همراه آن شامل کیف نگهداری و 4 عدد باتری قلمی می باشد. صفحه نمایش  M3 ال سی دی بزرگ و بسیار خوانا است.

ویژگی ها:
 - سنجش ضربان قلب

 - قابلیت تشخیص آریتمی

 - هشدار خطای محاسباتی

 - نمایشگر تعویض باتری

 - 4 عدد باتری قلمی

 - کیف نگهداری

 

برای کاهش رفت و آمدهای غیر ضروری و همچنین به دلیل شیوع ویروس کرونا در روزهای اخیر، شما می‌توانید، فشار سنج را ازدیجی نبض خریداری کنید. دیجی نبض با ارائه ضمانت‌نامه و دارا بودن تنوع بالای محصولات، خیال شما را بابت یک خرید اینترنتی مطمئن، راحت می‌کند.

 

 

 

 

 

نمایش بیشتر بستن