ماساژور دلفین مدل kl99


بدون گارانتی

فروشنده:‌ گامینو تجارت

590,000 تومان
0 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند

نقد و بررسی تخصصی ماساژور دلفین مدل kl99

تغییر سبک زندگی افراد در دنیای امروز و کاهش تحرک آن‌ها، باعث شده که روزانه افراد بیشتری دچار انواع کوفتگی و گرفتگی‌های عضلانی شوند. در این جا ماساژور‌ها به کمک آن‌ها آمدند تا با افزایش میزان گردش خون در بدن، خستگی و سایر درد‌های عضلانی را در آن‌ها بر‌طرف سازند.

انواع ماساژور و مدل‌های آن‌ها

ماساژور‌ها به دو دسته کلی دستی و برقی تقسیم می‌شوند:
کار کردن با ماساژور‌های برقی بسیار ساده و بدون نیاز به مصرف انرژی بوده و در محیط‌های مختلفی مثل محل کار و منزل می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.
ماساژور‌های دستی نیز نسبت به مدل‌های‌ برقی سبک‌تر بوده و با نیروی دست یا باتری کارمی‌کنند.

از مهم‌ترین مدل‌های ماساژور موجود در بازار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ماساژور سر

استفاده از این ماساژور در پوست سر، سرعت گردش خون را افزایش می‌دهد و در نتیجه موجب تقویت پیاز مو، کاهش ریزش موی سر و احساس آرامش در فرد می‌شود.

ماساژور پا

برای از بین بردن انواع فشار‌های وارده به ران، ساق و کف پا و ایجاد آرامش در فرد از این ماساژور استفاده می‌شود.

ماساژور کمر

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که زیاد پشت میز می‌نشینید، استفاده از این ماساژور را به شما توصیه می‌کنیم. ماساژور کمر قسمت‌های مختلف کمر، شانه و کتف را ماساژ می‌دهد و برای رفع انواع کوفتگی در این قسمت‌ها مفید است.

ماساژور لرزشی

از پر‌فروش‌ترین ماساژور‌های بازار است که با داشتن 4 سری لغزنده، تقریبا برای تمام نواحی بدن استفاده می‌شود. ماساژور‌های لرزشی برای رفع خستگی و کوفتگی‌ها و همچنین کاهش میزان استرس شما کاربرد دارند. این نوع ماساژور‌ها در 2 نوع دستی و برقی تولید و روانه بازار مصرف شده‌اند.

ماساژور «دلفین» (Dolphin) مدل « KL-99» ماساژوری لرزشی با سه عدد سری ماساژ مختلف است. ماساژ لرزشی می‌تواند خستگی و درد ناشی از فعالیت‌های بدنی و تنش‌های عصبی را از بین ببرد. هنگامی‌که ماهیچه‌ها دچار گرفتگی می‌شوند، یک ماساژ خوب باعث رفع گرفتگی و ریلکس‌شدن می‌شود و انرژی ازدست‌رفته را بازمی‌گرداند. ماساژ لرزشی باعث بهبود گردش خون در ماهیچه‌ها و کاهش درد می‌شود. ماساژور دلفین سه سری مختلف برای ماساژ دارد که به شکل پیچی عوض می‌شوند. یک سری ماساژور شبیه نیم‌کره است و استفاده‌ی کلی دارد. سری دیگر ماساژور برای تمرکز ماساژ روی یک نقطه‌ی کوچک و سری دندانه‌دار برای افزایش گردش خون در نقطه‌ی ماساژ مناسب است. سرعت موتور ماساژور را می‌توان روی یکی از دو حالت کم‌ و زیاد تنظیم کرد. سرعت زیاد برای رفع گرفتگی عضلات و سرعت کم برای ریلکس‌شدن کاربرد دارد. از ماساژور دلفین می‌توان برای قسمت‌های ماهیچه‌ای بدن مانند دست، پا، کمر، کتف و حتی کف پا استفاده کرد. این ماساژور همان‌طورکه از اسمش پیداست، شبیه دلفین طراحی شده است. طراحی دلفین با قوسی که دارد، بسیار خوب است. دردست‌گرفتن و ماساژ قسمت‌های مختلف بدن حتی پشت کمر و پاها به‌راحتی انجام می‌شود. ابعاد ماساژور 40×13×11 سانتی‌متر است و وزنی برابر 600 گرم دارد. وزن نسبتا کم ماساژور باعث می‌شود دردست‌گرفتن و استفاده از آن خسته‌کننده نباشد. هنگام ماساژ، وزن ماساژور روی سر آن می‌افتد و به فشار سری ماساژور روی بدن احتیاجی نیست؛ کافی است که فقط ماساژور را روی بدن حرکت دهید. به‌طورکلی ماساژور دلفین عملکرد ساده‌ای دارد و با ایجاد لرزش در قسمت‌های مختلف بدن، باعث بهبود گردش خون و رفع خستگی و گرفتگی می‌شود.

 

ویژگی‌ها:

 - دارای سه سری ماساژ

 - دارای دو سرعت ماساژ

 - ابعاد: 11*13*40 سانتی متر

 - وزن: 600 گرم

 - مناسب برای پا , شانه و گردن , تمام بدن , دست , کمر , نشیمنگاه , شکم

 - نوع ماساژور: برقی

 

 

 

 

 

 

نمایش بیشتر بستن