نبولایزر بیورر مدل ih50


2سال گارانتی آرمین درمان

فروشنده:‌ گامینو تجارت

0 نفر از خریداران این محصول را پیشنهاد داده‌اند

نقد و بررسی تخصصی نبولایزر بیورر مدل ih50

دستگاه نبولایزر برای بهبود بیماری‌های تنفسی، سرما‌خوردگی، آسم، برونشیت و انواع حساسیت‌های فصلی به کار می‌رود.

نحوه کارکرد دستگاه نبولایزر:

دستگاه نبولایزر وظیفه تزریق دارو به ریه‌های بیمار از طریق ذرات هوا و آب را به عهده دارد. وقتی که بیمار با کمک نبولایزر دارو‌ها را استنشاق می‌کند، این دارو‌ها به طور مستقیم وارد دستگاه تنفسی او می‌شوند و از ورود آن‌ها به سایر بافت‌های بدنی جلو‌گیری می‌شود.

 دیگر کاربرد مهم نبولایزر در ایجاد هوای تنفسی مرطوب برای بیماران و کودکان است.

انواع نبولایزر‌ها:

1. اولترا‌سونیک:

این مدل از نبولایزر‌ها مولکول‌های دارویی را آنقدر کوچک می‌کنند تا به راحتی قابل استنشاق باشند. اولتراسونیک این کار را با استفاده از امواج فوق صوت انجام می‌دهد.

2. مش کپ:

در مدل مش کپ، صفحه‌ای با سوراخ‌های بسیار ریز میکروسکوپی تعبیه شده است که برای نبولایزرینگ دارو استفاده می‌شود. مزیت مهم این مدل، قابل حمل بودن آن و کارکرد بسیار ساده‌اش با باتری است.

3. پنوماتیک:

در این مدل، ذرات آب توسط پمپ فشار هوا به ذرات کوچک‌تری تقسیم می‌شوند. ذرات آب و اکسیژن با فشار بالایی از طریق لوله‌ای عبور می‌کنند. در نهایت محلول به دست آمده از قسمت انتهایی نبولایزر وارد دستگاه تنفسی بیمار می‌شود.

مزایای استفاده از نبولایزر

 -  رساندن چند دارو به دستگاه تنفسی در یک زمان

 - برای افرادی که تنفس با اسپری برای آن‌ها دشوار است، می‌تواند کاربردی باشد

 - در شرایط حاد تنفسی استفاده از آن ضرورت دارد

 - تسهیل در استفاده برای کودکان

 

 یکی از اجزای حیاتی بدن، ریه‌ها هستند. ریه‌ها با دریافت اکسیژن، رساندن آن به گلبول‌‌های‌ قرمز و سپس دفع دی اکسیدکربن موجب کارکرد طبیعی اجزای بدن می‌شوند. با به‌وجود آمدن اختلال در کارکرد این عضو از بدن، مشکلات مختلفی برای دیگر اعضای بدن به‌وجود می‌آید بنابراین استفاده از شیوه‌های درمان سریع می‌تواند از مشکلات بسیاری، جلوگیری کند. نبولایزر IH 50 که توسط شرکت «بیورر» (Beurer) طراحی شده است برای درمان سرماخوردگی، آسم و بیماری‌های تنفسی به‌کار می‌رود. از IH 50 می‌توان از طریق دو ماسک دهانی مختلف، برای کودکان و بزرگسالان استفاده کرد. با قرار دادن 0.25 لیتر آب داخل این دستگاه، تبخیر دارو و فشرده سازی هوای خروجی از طریق این دستگاه، دارو مستقیما به ریه‌ها فرستاده می‌شود. همچنین این مدل قابلیت پخش مواد ضد عفونی کننده را دارد. برای این دستگاه باتری نیم‌‌قلمی به عنوان منبع تغذیه در نظر گرفته شده است. اگر به محصولی با کاربرد درمانی و امکانات مناسب نیاز دارید، می‌توانید IH 50 را انتخاب کنید.

ویژگی‌ها

- ظرفیت نبولایزیشن: 0.25 میلی‌لیتر در دقیقه

- برای جلوگیری از حملات فشار هوا (بالا - پائین)

- دارای قابلیت پخش مواد ضدعفونی کننده

لوازم جانبی

  - دو عدد ماسک کودک و بزرگسال

  - آداپتور

 

شما می‌توانید انواع مدل‌های مختلف نبولایزر را در دیجی نبض مشاهده کنید و پس از مشورت با کارشناسان ما، نبولایزر مورد نظر خود را به سبد خرید خود در دیجی نبض اضافه کنید.

 

 

 

نمایش بیشتر بستن